Dariusz Pysz-Waberski

Ostatnia aktualizacja: 12 grudnia 2021

Specializacje

Biegły sądowy | Seksuolog

Powiązane lokalizacje
Śląskie
Adres
 • Gabinety na Rymera
 • Rymera 4/8
 • Katowice
 • 40-043

 • Centrum Psychologii i Seksuologii Pszczyna
 • Łowiecka 19A
 • Pszczyna
 • 43-200
Kontakt

Telefon Prywatny
510 563 557


E-mail Prywatny
[email protected]

Cennik
Nazwa Cena
Konsultacja seksuologiczna 150 zł
Opis

Dariusz Pysz-Waberski seksuolog i seksuolog sądowy, psychoterapeuta. Przyjmuje zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci oraz młodzież. Prowadzi kompleksową diagnostykę seksuologiczną oraz terapię problemów seksualnych. Zajmuje się również leczeniem zaburzeń osobowości i innych dysfunkcji oraz zaburzeń psychicznych w podejściu psychoterapii psychodynamicznej. Leczy pod stałą superwizją u Prezesa Elekta SNP Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego – lekarza psychiatry, seksuologa, psychoanalityka.

Jest osobą LGBT-friendly, otwartą, sympatyczną i zawsze gotową do niesienia pomocy innym.

Dodatkowe informacje

3 komentarze

 1. Emilia

  Złoty człowiek. Wszystko wyjaśnił, polecił konkretnych lekarzy, rozwiał wszelkie wątpliwości. Mega wiedza i doświadczenie. Wie jak wygląda proces od początku do końca i jak go poprowadzić według najnowszych wytycznych i wiedzy medycznej. W internecie nigdzie nie znajdziecie tak szczegółowych i konkretnych informacji. Osoby z Katowic i okolic – jeżeli planujecie tranzycje albo jesteście prowadzeni przez kogoś innego u kogo nie czujecie się komfortowo lub stawia wam same przeszkody – NIE ZWLEKAJCIE. Naprawdę nie zawiedziecie się!

 2. Mattt

  Wspaniały, ciepły, kochany i mądry człowiek. Pan Doktor polecony został przez mojego psychiatrę. Rodzice na początku byli na nie, bo wydawało się im, że za młody, ale już na pierwszej wizycie pokazał swoją olbrzymią wiedzę i zaangażowanie. Pan Doktor pomógł mi z wszystkimi papierami, badaniami i dokumentami aż do rozprawy.

 3. A. R.

  Uczęszczałem do Pana Dariusza przez okres pół roku i mogę szczerze polecić go każdej osobie, która zmaga się z tematem transpłciowości, czy ma wątpliwości, czy to jest zdecydowana i potrzebuje jedynie opinii do sądu. Terapeuta idzie z duchem czasu i zna się z każdym pojęciem w trans społeczności, a także naszymi prawami, o które osobiście walczy. Widać, że interesuje się tym, co robi, daje z siebie zawsze 200%, życzliwy, a przy tym konkretny. Zawsze można do niego napisać czy zadzwonić, jeśli ma się problem, można dogadać się co do godziny i miejsca spotkań, nawet online. Po prostu człowiek złoto 🙂

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *