dr Agnieszka Kwiatkowska

Ostatnia aktualizacja: 13 marca 2021

Specializacje

Psychiatra

Powiązane lokalizacje
Pomorskie
Adres
 • NSZOZ Poradnia Psychiatryczno-Psychologiczna GOSPODY-MED
 • Gospody 7
 • Gdańsk
 • 80-344

 • Gabinet
 • Olsztyńska 3A/10
 • Gdańsk
 • 80-395
Kontakt

GOSPODY MED
58 556 27 23


GOSPODY MED
[email protected]

Opis

Psychiatra współpracujący z psycholog. Może wydać opinie o braku psychopatologii prowadzących do zaburzeń identyfikacji płci – czyli patologicznych przyczyn TS. Kieruje też na diagnostykę psychologiczną do psycholog Katarzyny Wasińskiej. Przyjmuje na NFZ. Nie jest biegłym sądowym.

5 komentarzy

 1. Anonim

  Są dwie Panie Psychiatry o tym samym imieniu i nazwisku. Ktoś zaktualizował opis i komentarze nie dotyczą tej samej osoby.

 2. Mysza

  Niestety potwierdzam.
  Ostatnio próbowałam uzyskać zaświadczenie do SRS i mimo posiadania już stosownych dokumentów od lekarza prowadzącego – nic nie wskórałam.
  Podobnie mój kolega diagnozujący się u niej – prosił o zaświadczenie że się diagnozuje ws. TS dla lekarza rodzinnego. Też nie uzyskał tak banalnego zaświadczenia.
  Na dzień dzisiejszy już nie polecam – chyba, że w celu uzyskania skierowania do psychologa.

 3. thevile

  Otóż na pierwszej wizycie pani mnie zapewniła, że ona mi da skierowanie do psycholog ( Pani Czekaj – ot, takie nazwisko), która zrobi mi wszystkie „potrzebne” badania po czym dostanę od niej (psychiatry) zaświadczenie które będę mógł zawieść do Robachy (Robacha sie zgodziła, twierdząc, że nie ma potrzeby jeśli mam u siebie w Gdańsku).
  Współpracę z Czekaj wspominam dobrze – miła kobieta, uprzejma, która szanuje czas pacjenta i chce mu pomóc w trybie natychmiastowym. Zrobiła mi tylko trzy testy, co mnie zdziwiło, bo tyle się słyszy o ilości tego wszystkiego, no ale cóż…
  Powiedziała że mam się umówić do Kwiatkowskiej, która mi da opis badań i zaświadczenie. No niestety, na wizycie okazało się, że dostałem tylko opis a zaświadczenia Kwiatkowska mi nie wypisała, bo „jednak” nie może.

  Dla dopełnienia obrazu dodam, że Kwiatkowska jest osobą, która robi bo musi, szybko tylko spisuje dane z książeczki zdrowia, przekaże wyniki a potem patrzy sugestywnie na drzwi 😀 Nawet jak człowiek musi o coś spytać, to ma się wrażenie, że jest się bardzo niepożądanym w tym gabinecie.

  Podsumowując: straciłem kilka miesięcy, bo muszę wszystko jednak robić u Olszycy. Nie ma zaświadczenia, nie ma zabawy.

 4. Kocica

  Przesympatyczna i przemiła Pani Doktor, zna dobrze temat, interesuje się pacjentem, można z nią porozmawiać o wszystkim. Od kiedy biorę hormony jestem pod jej opieką i naprawdę polecam.

 5. Anonim

  zna się na TS. Profesjonalne podejście. Warto umawiając się zarezerwować od razu trzy/cztery wizyty pod rząd (nawet dwie w tygodniu) bo potem może się okazać, że trzeba czekać trzy tygodnie na wolny termin i obgryzać w międzyczasie paznokcie.

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *