dr Iwona Smyk-Kazana

Ostatnia aktualizacja: 24 listopada 2021

Specializacje

Psycholog

Powiązane lokalizacje
Zachodniopomorskie
Adres
 • PSYCHOLOG Iwona Smyk-Kazana
 • Bolesława Śmiałego 17 /16
 • Szczecin
 • 71-415

 • PSYCHOLOG Iwona Smyk-Kazana
 • Wąska 9 b/22
 • Szczecin
 • 71-415
Kontakt

PSYCHOLOG Iwona Smyk-Kazana
505 516 851

4 komentarze

 1. IzaIzulka

  Diagnozowałam się u niej. Bardzo sympatyczna i nie ma się czego obawiać. Pani dr nie gryzie. Całość to 5 wizyt raz w tygodniu. Jestem zadowolona. Polecam 🙂

 2. Weronika_87

  Dzwoniłam dzisiaj do Pani Iwony. Dowiedziałam się, że cały proces zamyka się w 5 wizytach, a łączny koszt oscyluje w granicach 1000 zł.

 3. Anonim

  Dziś dostałem diagnozę (a więc cały proces trwał ponad miesiąc), ale wszystko przedłużyło się przez oczekiwanie na dostarczenie testów. Jeśli chodzi o diagnostykę u dr Kazany, to dziś dowiedziałem się, że trzeba wszystko dogadywać bezpośrednio z nią, moje informacje nie dadzą tu konkretnego obrazu, ponieważ byłem jednym z pierwszych pacjentów i doktor nie miała jeszcze „strategii” zajmowania się nami. Dlatego podana przeze mnie cena 150 zł może (choć nie musi) ulec zmianie, jak również liczba wizyt. U mnie ostatecznie skończyło się na 4 wizytach + piąta opinia i omówienie wyników, choć tak naprawdę wyniki omawiała ze mną na bieżąco.
  Atmosfera bardzo przyjemna, ale tak jak ostrzegała mnie dr Jankowska, trochę przydługo to trwało.

 4. ibrahim_akkaev

  Kieruje do niej dr Jankowska. Z tym, że nie wysyła od razu do niej, najpierw kieruje do Poznania, bo tam po prostu cała diagnoza trwa krócej, ale możliwe, że komuś bardzo zależałoby na diagnozie w Szczecinie.
  Dr bierze 150 zł za dwugodzinną wizytę (bez patrzenia na zegarek, u mnie to było 2,5h), robi wszystkie testy (choć teraz czeka na mmpi-2, do którego na razie nie ma dostępu, ale będzie mieć na dniach prawdopodobnie). Standardowo diagnostyka zamyka się w 3 wizytach + czwarta to omówienie wyników, odbiór opinii itp. Dr nie jest chyba biegłym sądowym, ale muszę się tego jeszcze dokładnie dowiedzieć. Na razie jestem po pierwszej wizycie, więc to tylko taki ogólny zarys.

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *