dr n. hum. Dariusz Skowroński

Ostatnia aktualizacja: 14 marca 2021

Specializacje

Psycholog | Seksuolog

Powiązane lokalizacje
Zdalnie (online)
Kontakt

Dariusz Skowroński
psych.therapy


Dariusz Skowroński
[email protected]

Opis

Psychoterapia i terapia seksualna online Psycholog Seksuolog kliniczny przez Internet i Coaching międzykulturowy dla Polonii.

Dodatkowe informacje

1 komentarz

  1. Pacjentka m/k

    Dariusz Skowroński jest psychologiem, specjalistą od seksuologii klinicznej oraz psychoterapeutą – wszystko to jest wypisane na jego stronie.
    Jako człowiek jest bardzo sympatyczny i widać, że stara się dostrzec pozytywy każdej osoby (na bazie doświadczenia mojego i jeszcze jednej osoby ;)). Jeśli chodzi o podejście do transseksualizmu sprawia wrażenie dość „oblatanego” w temacie i jest wobec nas bardzo wyrozumiały i tolerancyjny. Podczas diagnozowania pytał mnie jak daleko np. chcę iść w swojej zmianie – z tego co wyczułam nie było to testowanie mnie, ale po prostu zwyczajne pytanie. Doprawdy serdeczny i przyjazny psycholog. Mnie diagnozował przez 5 spotkań, z tego pierwsze było darmowe. Może opinii nie dostaniesz już tu i teraz, a będziesz musiał(a) poczekać (ja czekałam ponad miesiąc, ale to ponoć z przyczyn obiektywnych), ale moja ma 8 stron kancelaryjnych, więc jest to chyba zrozumiałe.

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *