dr n. med. Beata Wróbel

Ostatnia aktualizacja: 19 listopada 2021

Specializacje

Biegły sądowy | Ginekolog | Seksuolog

Powiązane lokalizacje
Śląskie
Adres
 • NZOZ Dla Zdrowia Rodziny dr. n. med. Jolanta Wróbel & dr. n. med. Beata Wróbel
 • Staszica 58
 • Dąbrowa Górnicza
 • 41-300
Kontakt

Gabinet
32 260 40 29


Komórka
602 26 45 74


E-mail
[email protected]

Godziny otwarcia
Dzień Godzina
Poniedziałek 12:30 - 19:00
Wtorek 12:30 - 19:00
Środa 12:30 - 19:00
Czwartek 12:30 - 19:00
Piątek nieczynne
Sobota nieczynne
Niedziela nieczynne
Opis

Ginekolog-położnik, specjalista seksuolog

3 komentarze

 1. Administrator

  Na stronie obu pań (Beaty oraz Jolanty) wisi też informacja, że zajmują się „Endykronologią ginekologiczną”, choć wygląda na to, że żadna z pań nie ma specjalizacji endykronologicznej. Warto mieć to na uwadze.
  https://ginekologseksuologwrobel.pl/uslugi/

 2. Anonim

  Do Beaty Wróbel trafiłam po przeprowadzce do Polski. Z pozoru uprzejma, zwracała się poprawnie. Namawiała mnie jednak ona do rezygnacji z terapii hormonalnej, ponieważ jej zdaniem „kobiety po menopauzie potrzebują 70pg/ml by czuć się dobrze” (naturalnie moje ciało wytwarzało 62pg/ml, jednak czułam się okropnie). Nie mogę także przeoczyć transfobicznego komentarza „Musi pani pamiętać, że każda komórka w Pani ciele jest męska”, wypowiedzianego tak głośno, że było go słychać w poczekalni. Osobiście odradzam.

 3. Anonim

  Pani dr Beata Wróbel ma głównie doświadczenia w leczeniu k/m. Bardzo skrupulatna jeśli chodzi o badania – mi dzięki niej „wampiry” na przychodni wyssali już z litr krwi. Raczej ostrożna jeśli chodzi o leki hormonalne. Wizyta prywatna 70 zł; przy czym nie bierze za każdą. Ja już oszczędziłam 71zł ;] 70 za jedną [niby dalsza część wizyty poprzedniej ;]] a złotówkę jak zaczęłam wysypywać z torebki grosiwo ;] się uśmiała z zawartości i kazała zostawić sobie na bilet.

  Zdecydowanie bardziej godna polecenia niż dr Zasępa. Lubi konkretne osoby. Czasem bierze pieniądze za wizyty, czasem nie. Miła, sympatyczna, cierpliwa [szczególnie dla spóźnialskich, niepunktualnych i niesłownych dziewuch].

  seksuolog, która i tak odeśle do dr Ciesielskiego. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie udać się do niej na wizytę … z tym ,ze …hmm jak to ująć…. i tak musisz znaleźć psychologa.

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *