dr n. med. Iwona Jankowska-Wojniak

Ostatnia aktualizacja: 13 marca 2021

Specializacje

Androlog | Ginekolog | Seksuolog

Powiązane lokalizacje
Zachodniopomorskie
Adres
 • ul. Narutowicza 14b/2
 • Szczecin
Kontakt

501 494 202

Cennik
Nazwa Cena
Wizyta 120 zł
Opis

Pomagam „naprawić” zepsute relacje partnerskie w związku. Zajmuję się też niepłodnością partnerską / męską, pochwicą, antykoncepcją, „prowadzę” transseksualistów.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej, Europejskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej i Superwizorem Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego i Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej. Mój gabinet jest rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Seksuologiczne i Polskie Towarzystwo Medycyny Seksualnej.

1 komentarz

 1. Kuba

  Przyjmuje w poniedziałki i środy. Dzwonisz rano i jeszcze tego samego dnia masz wizytę, mi podała kilka godzin do wyboru i mogłem sobie spokojnie dopasować. Jest moim lekarzem prowadzącym.

  Dojazd tramwajem:
  Wsiadasz pod dworcem PKP w tramwaj nr 3. jedziesz kilka przystanków i wysiadasz na Placu Rodła (przy Radissonie i Gallaxy – duże centrum handlowe).
  Zaraz obok masz przystanek z którego wsiadasz w tramwaj nr 12 lub nr 11 i jedziesz kolejne kilka przystanków. Wysiadasz na Narutowicza, przechodzisz na lewą stronę ulicy i skręcasz od razu w tą pierwszą ulicę. Idziesz około 3-4 minut prosto i już widzisz te fioletowe balkony.
  Na rogu jest PKO, zaraz obok NETTO i fioletowa brama, podchodzisz do bramy, szukasz na domofonie napisu: GABINET. Wchodzisz po schodach i od razu po prawej masz wejście do gabinetu. Na dole jest też apteka więc od razu można zrealizować receptę na hormony.

  Dojście pieszo:
  Można też dojść pieszo, jest dużo bliżej niż tramwajami, bo tramwaje jadą na około. Z dworca idzie się około 15 minut. Prosto z peronu wchodzisz na schody i wychodzisz do miasta górą – najlepiej zapytaj kogoś w którą stronę wyjść z pkp aby trafić prosto do ulicy Potulickiej. Z Potulickiej masz od razu wejście w ulicę Narutowicza, potem już idziesz cały czas prosto aż dojdziesz do NETTO i już jesteś na miejscu (do netto trafisz od drugiej strony niż jakbyś przyjechał/a tramwajem). Najlepiej przed wyjazdem spójrz na mapkę: link

  Gabinet:
  W poczekalni leci muzyka, więc nie musisz się obawiać że wszyscy usłyszą o czym rozmawiasz z lekarzem. To już spory plus. Pani doktor jest dość miłą i inteligentną kobietą, choć jak już ktoś napisał na forum – lubi rządzić. Dostałem skierowania na wszystkie badania już na pierwszej wizycie. Na każdym skierowaniu od razu napisała co gdzie mogę zrobić. Miałem przyjść na drugą wizytę dopiero z kompletem wyników i wtedy dostałem pierwszą receptę na hormony. Po dłuższym czasie mogę dodać tylko tyle, że nie zawsze podobały mi się wizyty i jej podejście, czasami bywała bardzo niemiła, lubi rządzić, za bardzo interesuje się życiem prywatnym i zawodowym pacjentów – wtrąca się i narzuca swoje zdanie.

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *