dr n. med. Piotr Pośpiech

Ostatnia aktualizacja: 14 marca 2021

Specializacje

Ginekolog | Seksuolog

Powiązane lokalizacje
Opolskie
Adres
  • Sosnkowskiego 40-42
  • Opole
  • 46-020
Kontakt

Pośpiech Piotr Gabinet Ginekologiczno-Seksuologiczny
601 504 350

Opis

Zajmuję się prowadzeniem ciąż u kobiet, a także specjalistycznym doradztwem w tym zakresie. Mój gabinet wyposażony jest w nowoczesny sprzęt, którym bez problemu wykonam badania USG. Dodatkowo specjalizuję się w leczeniu okresu przekwitania oraz niepłodności.

Pomagam pacjentom z zaburzeniami tożsamości płciowej oraz preferencji seksualnej. Pierwsza wizyta w moim gabinecie rozpoczyna się od przeprowadzenia wywiadu, dzięki któremu łatwiej będzie mi postawić prawidłową diagnozę. Stosuję innowacyjne metody leczenia, których rezultaty widoczne są gołym okiem.

Gwarantuję dyskrecję oraz przemiłą atmosferę. Badania dla kobiet w ciąży odbywają się w komfortowych warunkach. Gwarantuję rzetelność oraz profesjonalne podejście do każdego pacjenta.

2 komentarze

  1. slimak_drzewny

    wizyta przebiegła sprawnie i dość szybko. bez problemu większego zwracał się do mnie w męskiej formie od samego początku. Dr przeprowadził ze mną krótki rzeczowy wywiad, dostałem skierowanie na badanie poziomu hormonów i glukozy oraz receptę i zlecenie na zastrzyki. 🙂

  2. Anonim

    W Opolu zdecydowanie dr Piotr Pośpiech. Kiedyś współpracował z Poradnią TRR na ul. Damrota 10. Teraz przyjmuje w MEDREMIE na Katowickiej. Nie tylko ginekolog ale i seksuolog. Kompetentny, dowcipny, dobry w swoim fachu. Jako nastolatka przeszłam u niego m.in. wypalankę – nie ma śladu po nadżerce! Pytać można o wszystko, cierpliwie wytłumaczy. TRR w Opolu współpracuje z dobrymi lekarzami. I chyba nawet mają kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia. Zadzwoń i dowiedz się. Wtedy nie będziesz prawdopodobnie płacić za taką wizytę.

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *