dr n. med. Ryszard Smoliński

Ostatnia aktualizacja: 15 marca 2024

Specializacje

Ginekolog | Seksuolog

Powiązane lokalizacje
Dolnośląskie | Zdalnie (online)
Adres
  • Gabinet lekarski dr n. med. Ryszard Smoliński
  • Zielińskiego 2/5
  • Wrocław
  • 53-531
Kontakt

Gabinet lekarski dr n. med. Ryszard Smoliński
71 773 88 44


Gabinet lekarski dr n. med. Ryszard Smoliński
601 744 691

Cennik
Nazwa Cena
Konsultacja online 150 zł
Konsultacja seksuologiczna 150 zł
Wizyta 200 zł
Godziny otwarcia
Dzień Godzina
Poniedziałek 15:30 - 17:00
Wtorek 15:30 - 17:00
Środa 16:00 - 17:00
Czwartek nieczynne
Piątek 15:30 - 17:00
Sobota nieczynne
Niedziela nieczynne
Opis

Zapraszam do mojego gabinetu seksuologicznego we Wrocławiu. Jestem lekarzem medycyny, uzyskałem specjalizację i obroniłem doktorat w zakresie seksuologii. Od niemal 20 lat zajmuję się leczeniem zaburzeń wzwodu i wytrysku u mężczyzn oraz orgazmu u kobiet. W swojej praktyce leczę też osłabione libido, uzupełniam męskie hormony w okresie andropauzy, pomagam „naprawić” zepsute relacje partnerskie w związku. Zajmuję się też niepłodnością, pochwicą, antykoncepcją, prowadzę transseksualistów. Mój gabinet jest rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Seksuologiczne i Polskie Towarzystwo Medycyny Seksualnej.

2 komentarze

  1. Administrator

    Dziękuję za zwrócenie uwagi i merytoryczny komentarz. Na wewnętrznym forum przez ostatnie 22 lata wypowiedziało się na temat tego specjalisty kilkanaście osób z różnymi opiniami. Zarówno pozytywnymi jak i negatywnymi. Przykro mi, z powodu jak Cię potraktował. Dziękuję za podzieleniem się swoimi doświadczeniami, co pozwoli innym podjąć własną decyzję o wyborze specjalisty, jednak pojedyncza, anonimowa, zła opinia nie może przesądzać o natychmiastowym usunięciu lekarza z bazy.

  2. Anonim

    Dlaczego pan doktor Ryszard Smoliński widnieje na liście polecanych specjalistów? Ta osoba nie ma jakichkolwiek kompetencji do przepisywania hormonów oraz jak on to ujmuje w bardzo postępowy sposób „prowadzenia transseksualistów”. Nie zna się na hormonach, nie zna się na normach krwi, pisze opinie w 2 lata, misgenderuje, nie szanuje, zdziera pieniądze poprzez zbyt częste wizyty kontrolne i straszy odebraniem hormonów. Przez tego pana straciłam rok czasu będąc na dawce placebo i dowiedziałam się od nowej endokrynolożki, że „wiedza” pana Smolińskiego jest w opłakanym stanie. Proszę o usunięcie jego profilu aby zapobiec skrzywdzeniu, oszukaniu i zmarnowaniu czasu i pieniędzy innych osób transpłciowych.

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *