dr Szymon Bakalczuk

Ostatnia aktualizacja: 13 marca 2021

Specializacje

Androlog | Ginekolog | Seksuolog

Powiązane lokalizacje
Lubelskie
Adres
 • Krakowskie Przedmieście 13
 • Lublin
Kontakt

81 281 29 28

Cennik
Nazwa Cena
Konsultacja andrologiczna 170 zł
Konsultacja ginekologiczna 170 zł
Konsultacja seksuologiczna 170 zł
Terapia hormonalna
Opis

Jest lekarzem prowadzącym, jednak do niego powinno się wybierać dopiero po opinii psychologicznej.

1 komentarz

 1. Trans_Shark

  Moja sytuacja była taka, że jestem po zmianie danych i metryki na drodze prawnej przez co nie musiałem mu pokazywać dokumentacji medyczne.
  Jest zwolennikiem Nebido, jednak przez to, że jest on kosztowny to przypisuje ludziom prolo (powiedział, że nie przypisał nikomu omki na start od ponad 7 lat) oraz umie dopasować dawkę aby była zdrowa (zajmuje się tym już ponad 20 lat więc miał pod swoją opieką już bardzo dużą ilość osób transpłciowych)
  Ma dużą wiedzę na temat operacji transowych, ba powiedział, że sam się zajmował dwójką u transchłopaków jak jeszcze pracował w szpitalu.
  Polecam przed wizytą spisać sobie pytania i rzeczy, które chcecie osiągnąć bo bardzo chętnie odpowiada, a ciszę rozumie jako brak pytań. Ja chciałem skierowanie na zastrzyki oraz do kliniki na Rajskiej i bez problemu je wypisał. Skierował mnie również na badania odnośnie wątroby i poziomu testo.
  Z osobowości jest bardzo sympatycznym, gadatliwym i ciepłym człowiekiem. Bym powiedział, że to z charakteru Liber tylko bez żartów na poziomie gimnazjum. Jeśli mamy jakieś niepewności odnośnie testo i jego działania to też wszystko wytłumaczy – tylko trzeba zapytać.
  Jednak minusem jest to, że nie przepisuje hormonów osobom poniżej 16 r.ż. pomimo opinii psychologicznej i rozpoczętej terapii hormonalnej. Nie wiem jak 16-18 bo nie znam osoby co u niego była i była w tym wieku.

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *