Gabinet Szelest – Aleksandra Kucharska

Ostatnia aktualizacja: 6 września 2022

Specializacje

Głos

Powiązane lokalizacje
Małopolskie
Adres
  • Gabinet Szelest
  • Piwna 19/11
  • parter
  • Kraków
  • 31-527
Kontakt

Aleksandra Kucharska
608393558


Gabinet Szelest
[email protected]

Opis

Aleksandra Kucharska (ona/jej)
Jestem filolożką polską, logopedką, terapeutką miofunkcjonalną, trenerką emisji głosu i terapeutką głosu osób transpłciowych i niebinarnych (w nurcie Gender Affirming Voice Training). W pracy nad głosem stawiam na holistyczne podejście — połączenie pracy z ciałem, oddechem, głosem i mową. Jestem prawdziwym freakiem jeśli chodzi o zagadnienie emisji głosu. Uwielbiam zgłębiać tę tematykę, uważam, że to dziedzina, w której należy stale aktualizować wiedzę i ciągle się uczyć. Staram się poruszać w obszarze nauki i faktów (EBM – evidence based medicine i EBP – evidence based practice).

W pracy indywidualnej podążam za pacjentką_em – Twoje potrzeby, Twój komfort, Twoja osobowość, a także Twój naturalny, zdrowy i przyjemny głos są w moim gabinecie najważniejsze.

Terapii afirmującej głos uczyłam się od amerykańskich pionierek tej dziedziny w trakcie „Gender Affirming Voice Training: A Self-Study Course for Voice Clinicians” – kursu prowadzonego przez Sandy Hirsch, Leah Helou, Christie Block i AC Goldberga (certyfikowanego przez ASHA – American Speech-Language and Hearing Association).

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *