lek. med. Wiesława Wieliczko

Ostatnia aktualizacja: 11 kwietnia 2021

Specializacje

Endokrynolog

Powiązane lokalizacje
Zachodniopomorskie
Adres
 • Indywidualna Praktyka Lekarska
 • Tkacka 58
 • Szczecin
 • 70-556
Kontakt

Indywidualna Praktyka Lekarska
601756265

Opis

Endokrynolog

4 komentarze

 1. Z. S

  Całkowity brak szacunku wobec pacjenta, lekceważąca postawa i usposobienie nie godne jakiegokolwiek lekarza. Pani po spóźnieniu bezpodstawnie oskarża pacjentów, wmawiając, że nie stawili się w momencie „odczytywania”, nawet jeśli byli na miejscu 0,5h przed czasem i czekali na nią 3 h. Do tego panią doktor cechuje nieuzasadniona agresja względem ludzi, najwyraźniej bardzo lubi wrzaski skierowane w ich stronę. Dochodzą też pretensje w stronę pacjenta o nieprzygotowanie się do wizyty, kiedy szukając właściwego dokumentu o który pani prosiła, najwyraźniej „szeleszczenie papierem” przeszkadza na tyle, iż jest w stanie dobitnie to zakomunikować. Oczywiście wszystkie komentarze według pani Wiesławy najwyraźniej nie mają sensu jeśli nie są wyrażane krzykiem. Szczególnie mając styczność ze starszą pacjentką, która niepotrzebnie się zestresowała co w sytuacji zdrowotnej, jak i wiekowej jest bardzo nie wskazane. Pani doktor powinna mieć chociaż krztynę rozumu i godności człowieka. Nie polecam.

 2. lenkag

  Moja znajoma leczy(ła) się u tej doktor. Od niej wiem, że miała trudności z kontaktem z Panią dr. oraz przepisywała recepty na miesiąc po czym ciężko było się do niej dostać, kiedy leki się kończyły.

 3. Aceline

  Leczę się u Pani doktor Wieliczko 😉
  Cóż mogę o niej powiedzieć… zagubiona w czasie i przestrzeni ale zna się na rzeczy 😉

 4. Sivy

  Jeżeli ktoś jest ze Szczecina albo z okolic i ma problem ze znalezieniem odpowiedniego doktora prowadzącego polecam panią dr Wiesławę Wieliczko – to konkretna kobieta która ma dużo znajomości i sporo wiedzy na temat transseksualizmu. Przyjmuje w gabinecie na kasę chorych oraz prywatnie.

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *