Lidia Zdanowska

Ostatnia aktualizacja: 13 marca 2021

Specializacje

Psychiatra | Psycholog

Powiązane lokalizacje
Śląskie
Adres
 • Piłsudskiego 92/170
 • Fundacja Przystań
 • Dąbrowa Górnicza
 • 41-308
Kontakt

Fundacja Przystań
32 264 60 03


E-mail fundacji
[email protected]

Cennik
Nazwa Cena
Pierwsza wizyta u psychiatry 180 zł
Kolejna wizyta u psychiatry 150 zł
Sesja psychoterapii indywidualnej 125 zł
Opis

Absolwentka psychologii na SWPS w Katowicach oraz pedagogiki WSPTWP w Warszawie. W trakcie specjalizacji z psychologii klinicznej w subspecjalizacji neuropsychologia. Certyfikowany specjalista terapii uzależnień KBdsPN, psychoterapeuta Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, psychodramatysta Instytutu Psychodramy. Członek Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Śląskiego Stowarzyszenia Psychoterapeutów. Realizator programu CANDIS – program terapii dla młodych osób uzależnionych. Prowadzi terapię indywidualną osób dorosłych łącząc różne podejścia oraz terapię grupową szczególnie w podejściu psychodramatycznym. Zajmuje się diagnozą neuropsychologiczną oraz pracą nad poprawą funkcji poznawczych u osób z chorobami neurodegeneracyjnymi, po wypadkach z uszkodzeniem OUN, po operacjach mózgu.W swoim myśleniu o człowieku łączy wiedzę z zakresu psychologii, psychoterapii i neuropsychologii.

Dodatkowe informacje

2 komentarze

 1. Filipp

  Ja także z czystym sumieniem polecam fundację, konsultowałem się również z panią Lidią, panią Iloną i panem Piotrem, bardzo przyjacielscy i zarazem konkretni ludzie. Wszystko przebiegało u mnie tak samo jak u kolegi.

 2. matthew

  Szukałem dosyć długo psychologa w mojej okolicy (czytaj. max 30 km od miejsca zamieszkania), który podjął by się wystawienia opinii. Co najważniejsze znalazłem i stwierdziłem, że dla potomnych udam się tam jako pacjent doświadczalny – nie żałuję.
  Szukając psychologa pisałem do wielu i najpierw pytałem się czy byliby w stanie wystawić mi opinie. Robiłem to po to, żeby nie wrzucać kasy w błoto u prywatnych psychologów, po czym dowiadywał bym się, że oni nie potrafią takiego dokumentu wystawić. Na szczęście udało mi się znaleźć tą fundację, JEST NA NFZ, co dla wielu z nas jest niewątpliwie ważne. Dojazd jest prosty – jeżeli mielibyście problemy to piszcie do mnie, mieszkam niedaleko to wiem jak tam dojechać i dojść. A teraz konkrety:

  Pracowała ze mną LIDIA ZDANOWSKA, i do niej rekomenduje się umawiać. Bardzo ciepły i konkretny człowiek. Zna się na temacie, wie o co pytać. W ośrodku miałem w sumie 4 czy 5 wizyt. Pierwsza polega na zapoznaniu się, trwa około 15-20 minut i na niej umawia się cykl spotkań. Miałem przeprowadzony test osobowości, również test inteligencji, był oczywiście wywiad i wszystko szło sprawnie. Test inteligencji przeprowadzała mgr Ilona Bednarz – również fantastyczna osoba, cały test na luzie i w przyjacielskiej atmosferze- ale to po, to żeby mieć pewność. (W czasie kiedy ja się diagnozowałem, pani Lidia jeszcze nie miała tytułu magistra i to jej koleżanka się podpisywała pod opinią – ale to w niczym nie przeszkadza). Najlepsze jest też to, że w tym samym ośrodku załatwiłem psychiatrę.
  Konsultację psychiatryczną przeprowadził lek. Piotr Dunal. Konkretny gościu, nie bawił się w jakieś pierdoły. Po tym jak tych troje lekarzy się skonsultowało wystawiono mi opinie.

  Z czystym sumieniem polecam tą fundację. Jak ktoś ma żądze wiedzy jeszcze niezaspokojoną to piszcie śmiało do mnie albo tutaj w temacie. Co będę wiedział to Wam napiszę! 😀

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *