mgr Agnieszka Czechowska

Ostatnia aktualizacja: 6 września 2022

Specializacje

Psycholog

Powiązane lokalizacje
Mazowieckie
Adres
  • PsychMed
  • Patriotów 110
  • 3 piętro, lok 14
  • Warszawa
  • 04-844
Kontakt

kontakt:
[email protected]

Cennik
Nazwa Cena
Konsultacja pierwszorazowa 50 minut 180 zł
Konsultacja/porada/terapia 50 minut 150 zł
Opis

Jestem psycholożką, certyfikowaną psychoterapeutką (Polskie Towarzystwo Psychiatryczne nr certyfikatu 905), terapeutką schematu w trakcie certyfikacji. Posiadam specjalizację z psychoterapii dzieci i młodzieży. Ukończyłam wiele szkoleń dotyczących psychoterapii i diagnozy, i wciąż podnoszę swoje kwalifikacje. Jestem członkiem Sekcji Naukowej Psychoterapii PTP; superwizuję swoją pracę, przestrzegam standardów etycznych psychologa i psychoterapeuty.

20 lat doświadczenia zawodowego zdobywałam w oddziałach i poradniach Mazowieckiego Centrum Neuropsychiatrii w Zagórzu, Młodzieżowym Ośrodku Psychoterapii MOP oraz w praktyce prywatnej. Od 2013 roku kieruję pracą Ośrodka Rehabilitacji Socjopsychiatrycznej dla młodzieży po kryzysach psychicznych.

Pracuję terapeutycznie i konsultuję młodzież od 15 r.ż oraz dorosłych. Wspieram i edukuję rodziców oraz osoby pracujące z młodzieżą.

Specjalizuję się w terapii zaburzeń osobowości, zaburzeń nerwicowych i zaburzeń nastroju. Mam doświadczenie w pracy z osobami transpłciowymi i niebinarnymi.

Towarzyszę w pokonywaniu życiowych kryzysów, wspieram w rozwoju.

Pracuję w gabiniecie w Warszawie (Wawer) lub online.

Dodatkowe informacje

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *