mgr Jolanta Olszyca

Ostatnia aktualizacja: 24 listopada 2021

Specializacje

Psycholog

Powiązane lokalizacje
Łódzkie
Adres
 • Gabinet psychologiczny
 • Bartoka 23/32
 • Łódź
 • 92-547
Kontakt

Gabinet psychologiczny
42 673 98 52

2 komentarze

 1. Anonim

  Jak wszyscy w tej Poradni i mgr Olszyca jest przemiłą i sympatyczna osóbką. Zna temat transseksualizmu i rozumie przez co przechodzimy. Bardzo serdeczna i wyrozumiała. W jej gabinecie panuje specyficzny klimat, komfortowa rozmowa w fotelikach. Trzeba tylko dobrze słuchać, pani Jolanta troszku cicho mówi.
  Ściśle współpracuje z dr Robacha, diagnozując pacjenta.

 2. Kuba

  Jeśli nie masz ubezpieczenia, jesteś z drugiego końca Polski i bardzo Ci zależy na czasie możesz próbować umówić się tak, by wszystkie testy zrobić w krótkim czasie. Mi się udało. Jeżeli nie będzie miała żadnych wątpliwości co do Twojego transseksualizmu i testy wypadną dobrze nie umawia na kolejne wizyty.

  Prywatnie koszt testów wynosił 700 zł + 80 zł wizyta, chociaż mi obniżyła do 70 zł – (grudzień 2007), jednak testy podrożały 800 zł + 80 zł wizyta (kwiecień 2009)

  Mgr Jolanta Olszyca jest wspaniałą osobą, a do tego zajmuje się diagnozowaniem transseksualizmu już od dawna i jest w tym naprawdę dobra, więc polecam. Wystawia opinię do sądu. Testów jest kilka, najpierw jakieś układanki na czas, pytania z historii i matematyki hehe (test IQ) potem test na 600 pytań i wcale nie trzeba się go bać… ponieważ nie ma on nic wspólnego z transseksualizmem. On ma tylko wykluczyć jakieś zaburzenia, schizofrenię itp. wyjdą w nim też różne fobie gdy ktoś na jakieś cierpi. Tak więc nie bać się tylko odpowiadać zgodnie z prawdą. Nikogo nie ominą też rozmowy, dosyć ciężkie (przynajmniej dla mnie takie były) no niestety ale w końcu to psycholog więc nikt nie powinien się dziwić, że trzeba też opowiadać o niezbyt przyjemnych rzeczach.

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *