mgr Marcin Goluch

Ostatnia aktualizacja: 25 marca 2024

Specializacje

Psycholog | Seksuolog

Powiązane lokalizacje
Mazowieckie
Adres
  • MentalCare Psychoterapia
  • Krasińskiego 38b/31
  • Warszawa
  • 01-779
Kontakt

MentalCare
575 176 665

Czas wizyty

Minimalny czas wizyty: 50m

Maksymalny czas wizyty: 80 minut

Cennik
Nazwa Cena
Konsultacja seksuologiczna 200 zł
Konsultacja psychologiczna 200 zł
Psychoterapia indywidualna 160 zł
Opis

Absolwent pięcioletnich studiów Psychologicznych ze specjalnością „Psychologia kliniczna dzieci i dorosłych”. Jest nauczycielem akademickim na kierunku Psychologia, prowadzi ćwiczenia i wykłady oraz na studiach Podyplomowych. Ukończył szkolenie z zakresu mediacji przy Wyższej Szkole Menadżerskej w Warszawie oraz szereg szkoleń z zakresu psychologii biznesu. W trakcie 4 letniego kursu Psychoterapii akredytowanego przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne i Polskie Towarzystwo Psychologiczne w Instytucie Analizy Grupowej RASZTÓW w nurcie Psychodynamicznym/Psychoanalitycznym. Ukończył Seksuologię Kliczniczną (akredytacja Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego ) na Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie.
Pracował w Krajowym Biurze do Spraw Przeciwdziałania Narkomanii w dziale Lecznictwa i Certyfikacji.

Praktykę z zakresu psychologii klinicznej oraz psychoterapii uzależnień zdobywał w Instytucie Psychiatrii i Neurologii na Oddziale Leczenia Zespołów Abstynencyjnych (alkohol, leki, narkotyki), Klinice Psychiatrii, Stresu Bojowego i Psychotraumatologii w Wojskowym Instytucie Medycznym oraz w Szpitalu Neuropsychiatrycznym w Lublinie (na oddziałach ogólnopsychiatrycznych, leczenia uzależnień, oddziale dziecięcym i młodzieżowym). Praktykę z zakresu terapii uzależnień zdobywał również w Poradni Leczenia Uzależnień PUNKT w Warszawie.

Współpracował z prywatnym gabinetem Psychiatryczno-Seksuologicznym dr n.med Justyną Holką-Pokorską. Pracuje z osobami dorosłymi oraz młodzieżą od 15 roku pod stałą superwizją

Dodatkowe informacje

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *