mgr Mariola Chmielewska

Ostatnia aktualizacja: 6 kwietnia 2021

Specializacje

Psycholog

Powiązane lokalizacje
Mazowieckie
Adres
  • Centrum Medyczne Eureka
  • Ołówkowa 1 d
  • Pruszków
  • 05-800
Kontakt

Centrum Medyczne Eureka
22 758 49 53

Czas wizyty

Minimalny czas wizyty: 50m

Maksymalny czas wizyty: 1 godzin

Opis

Pracuję jako psycholog, psychoterapeuta w nurcie terapii poznawczo – behawioralnej (CBT). Jestem także certyfikowanym terapeutą EMDR (Eye Movement Desensitization and Reprocessing).
Należę do Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej oraz Polskiego Towarzystwa Terapii EMDR. Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Swoje umiejętności na bieżąco aktualizuję uczestnicząc w konferencjach psychologicznych oraz poznając nowe trendy w psychoterapii w dalszych krokach własnego rozwoju na Uniwersytecie SWPS w Warszawie.
Profesjonalne i rozwijające doświadczenia zawodowe zdobyłam w Instytucie Psychiatrii i Neurologii na Sobieskiego w Warszawie oraz w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia im. prof. Jana Mazurkiewicza (Szpital w Tworkach).
W swojej pracy zawsze kieruję się dobrem pacjenta, szczególny nacisk kładę na budowanie relacji terapeutycznej w poszanowaniu godności i praw osoby. Pracuję zgodnie z etyką zawodową. Swoją pracę poddaję superwizji.
Terapia jest dla mnie miejscem do autentycznego kontaktu z drugim człowiekiem. Siadamy naprzeciw siebie i rozmawiamy o tym, co dla Ciebie jest ważne, o Twoich potrzebach, emocjach, zmianach jakich chcesz dokonać. Towarzyszę Ci w drodze do zmiany. Idziemy nią najpierw wspólnie po to, abyś później kroczył nią sam.

Pracuje z osobami transpłciowymi.

Dodatkowe informacje

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *