Mgr Mariusz Kaczmara

Ostatnia aktualizacja: 23 stycznia 2023

Specializacje

Psycholog | Seksuolog

Powiązane lokalizacje
Małopolskie
Adres
  • Gabinet
  • Jana Kasprowicza 32
  • Kraków
  • 31-523
Kontakt

Gabinet Psychologiczno-seksuologiczny
510855575

Czas wizyty

Minimalny czas wizyty: 45m

Maksymalny czas wizyty: 45 minut

Opis

Jestem dyplomowanym seksuologiem, absolwentem Uniwersytetu Humanistyczno-Społecznego SWPS. Psychologiem, absolwentem psychologii kliniczno-sądowej Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego. Psychoterapeutą w trakcie szkolenia certyfikacyjnego w zakresie terapii poznawczo-behawioralnej (CBT). Członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Ukończyłem szkolenie z zakresu diagnozy psychologicznej oraz zaburzeń osobowości w diagnozie psychologicznej.

Doświadczenie zdobywałem w Poradni Seksuologicznej INTIMED, Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia Szpitala Nowowiejskiego w Warszawie, Szpitalu Specjalistycznym im. Ludwika Rydygiera w Krakowie na Oddziale Onkologii Klinicznej z Pododdziałem Dziennym, Centrum Psychoonkologii Unicorn.

Mam doświadczenie w pracy z osobami w depresji, zaburzeniami lękowymi, borykającymi się z chorobą onkologiczną, a także pacjentami z zaburzeniami oraz trudnościami w sferze seksualnej. Pracuję także z osobami transpłciowymi, również w zakresie opiniowania psychologiczno-seksuologicznego. Swoją wiedzę pogłębiam biorąc udział w kursach, kongresach i konferencjach naukowych.
Swoją praktykę poddaje regularnej superwizji.

Dodatkowe informacje

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *