Mgr Marta Dora

Ostatnia aktualizacja: 22 sierpnia 2023

Specializacje

Psycholog | Seksuolog

Powiązane lokalizacje
Małopolskie
Adres
  • Centrum Synteza
  • ul. Bonarka 11
  • Kraków
  • 30-415
Kontakt

Centrum Synteza
535 77 87 07


Pracownia Psychologiczna Zasoby
[email protected]


Pracownia Psychologiczna Zasoby
+48 507 806 579

Cennik
Nazwa Cena
Konsultacja Kraków 220 zł
Consultation in English 50 zł
Opinia seksuologiczna 250 zł
Opis

Absolwentka psychologii stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz studiów z zakresu wychowania seksualnego na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończyła studia doktoranckie w Instytucie Psychologii, gdzie przygotowuje rozprawę doktorską. Jest seksuologiem klinicznym certyfikowanym przez Polskie Towarzystwo Seksuologiczne oraz doradcą poradnictwa okołotestowego HIV certyfikowanym przez Krajowe Centrum ds. AIDS. Uczestniczyła w całościowym szkoleniu systemowo-psychodynamicznym Fundacji Kontekst w Krakowie (ukończenie 01.2020) oraz w Kursie Psychoterapii Zaburzeń Seksualnych przy Fundacji Rozwoju Terapii Rodzin Na Szlaku.

Pracuje jako psycholog, seksuolog i psychoterapeuta w Poradni Seksuologicznej Oddziału Klinicznego Psychiatrii Dorosłych, Dzieci i Młodzieży Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie oraz w Centrum Terapii Synteza. Współpracuje ze Stowarzyszeniem Profilaktyki Zdrowotnej „Jeden Świat” oraz ze School of Medicine in English UJ CM, Instytutem Psychologii UJ oraz Uniwersytetem SWPS jako wykładowca akademicki.

Jest członkinią Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Naukowego AIDS.

Poszerza swoje doświadczenie uczestnicząc w stażach i szkoleniach doskonalących oraz biorąc czynny udział w krajowych i międzynarodowych konferencjach z zakresu psychologii, psychoterapii i zdrowia seksualnego. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji. Wystawia opinie diagnostyczne na rzecz osób transseksualnych, które chcą podjąć leczenie hormonalne i/lub chirurgiczne, a także dążą do podjęcia działań prawnych w celu korekty płci metrykalnej.

1 komentarz

  1. Kalozaur

    Z najnowszych informacji, pani Marta Dora nie pracuje już w Warszawie.

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *