prof. dr hab. Maria Beisert

Ostatnia aktualizacja: 15 marca 2021

Specializacje

Psycholog | Seksuolog

Powiązane lokalizacje
Wielkopolskie
Adres
  • Gabinet
  • Zakopiańska 178
  • Poznań
  • 60-467
Kontakt

Maria Beisert
61 842 24 76


Maria Beisert
602 618 610


Maria Beisert
[email protected]

Opis

Specjalistyczna praktyka psychologiczna, psychoterapeutyczna i seksuologiczna prof. Marii Beisert w Poznaniu. W gabinecie świadczony jest pełen zakres usług psychologicznych, psychoterapeutycznych i seksuologicznych… ZAPRASZAMY…

2 komentarze

  1. Winter

    UWAGA! Pani profesor nie poprowadzi terapii TS. Wszystkich transseksualistów kieruje do Dulki. Można do niej pójść żeby sobie poradzić z jakimś problemem, porozmawiać, poprosić o wytłumaczenie rodzicom na co chorujemy, itp. Na pełną terapię (hormony, zaświadczenie do sądu) nie ma co liczyć.

  2. opinia pacjenta k/m

    Ma długie terminy ale jest super. Jest to świetna specjalistka psycholog-seksuolog (także kliniczny) i bardzo pomaga przejść wszelakie zmagania od samego początku, kiedy się jeszcze nie wie o co chodzi, przez rozmowy z rodziną, partnerem/partnerką, pomaga poprawić pewność siebie (a to ważne), nie ocenia, nie krytykuje, ma sympatyczną aparycję, nie namawia do niczego, jest zawsze zwolenniczką dialogu, jest też niezwykle uczciwa – co niestety rzadko się zdarza. Nie wystawia jednak recept, ani skierowań na operacje. Może za to być świadkiem w sprawie swojego pacjenta w sądzie. Za to nie może być biegłym (chociaż jest na liście biegłych sądowych) w sprawie osoby będącej jej pacjentem.

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *